Важные правила эксплуатации картриджей HP

Технологія струминного друку принципово базується на використанні спеціальних швидковисихаючих при контакті з повітрям чорнил. У процесі друку тонкі канали друкуючої голівки наповнені чорнилом. Повітря - лютий ворог друкуючої голівки - у випадку проникнення до каналів друкуючої голівки, може висушити чорнило в цих тонких каналах, закупоривши їх. Це стосується будь-яких картриджів і будь-яких чорнил для будь-яких моделей струминних пристроїв друку. Тому:

 

необхідно дозаправляти картридж чорнилом ЗАЗДАЛЕГІДЬ, до закінчення чорнила в ньому;

якщо картридж не був дозаправлений вчасно й чорнило в картриджі все-таки закінчилося,  картридж, що спорожнів, повинен бути заповнений чорнилом негайно;

якщо картридж зберігався порожнім, то перед заправленням потрібно на кілька годин  покласти картридж блискучою поверхнею друкуючої голівки (друкуючими отворами - дюзами) на м`яку серветку, рясно просочену водою або спеціальною рідиною для відновлення засохлих голівок;

ніколи не доторкайтеся пальцями до золотистих металевих контактів картриджа або блискучих частин друкуючої голівки. Не можна класти картридж контактами або друкуючою голівкою на тверду поверхню.

Щоб забезпечити довговічну роботу принтера й отримати максимальну економічну віддачу від видаткових матеріалів, користувач повинен приділяти картриджам достатньо уваги як при використанні й зберіганні картриджів, так і в процесі заправлення чорнилом. Незалежно  від того, чи використовуєте Ви оригінальний картридж, або картридж, виготовлений незалежним виробником, або повторно заправлений картридж, неухильно виконуйте зазначені нижче правила експлуатації, що виходять із технологічних особливостей процесу струминного друку.

 Рейтинг@Mail.ru