"Памперс" принтеров Epson или счетчик отработанных чернил

Струминні принтери Epson мають спеціальне місце, куди зливається чорнило під час прочищень друкуючої голівки. Це місце називається «памперс».

Щораз у момент зливу чорнила в пам`яті принтера зберігається кількість чорнил, злитих у памперс. Через індивідуальну для кожної моделі принтера Epson кількість прочищень, значення лічильника заповнення памперса досягає критичного рівня й принтер перестає друкувати, повідомляючи вам, що деталі вашого принтера вимагають обслуговування або заміни й пропонує звернутися в сервіс-центр Epson.Вирішується ця проблема установкою нового шматка фетру або промиванням і просушкою старого. Промивається памперс просто під струменем води з під крана. Можна обійтися й без виймання памперса із принтера - Ви можете акуратно промокнути памперс великою кількістю серветок.

УВАГА: робити цю операцію потрібно з особливою акуратністю, щоб не ушкодити інші деталі принтера.Після заміни памперса необхідно скинути значення лічильника. Для скидання вам знадобиться сервісна програма.

Ви можете скачати її абсолютно безкоштовно з сайту www.ssclg.com/epson.shtml.Для скидання принтерів, що не використовують чиповані картриджі, що й мають кнопки "протягання листа" і "заміна/прочищення картриджа", необхідно натиснути певну комбінацію клавіш. Увімкніть принтер з натиснутими одночасно кнопками "протягання листа" і "заміна/прочищення картриджа", після того як принтер моргне трьома лампочками, потрібно натиснути кнопку " заміна/прочищення картриджа " і потримати її натиснутою від 2-х до 10-ти секунд (залежить від моделі принтера), після цього він моргне знову всіма лампочками й скине значення лічильника памперса.

 Рейтинг@Mail.ru